Killer Karaoke
In Killer Karaoke nemen kandidaten het tegen elkaar op tijdens de meest extreme, komische en pijnlijke zangopdrachten om naar huis te gaan met de hoofdprijs van 3.000 euro. Jan Kooijman en Dennis Weening praten de boel aan elkaar.
De stembus is eindelijk open. Welk programma wint de Gouden Televizier-Ring 2012? Doe mee en breng jouw favoriet een stukje dichter bij de overwinning.

Albert Verlinde gaf het startschot door live in RTL Boulevard de eerste stem uit te brengen. Wilfred Genee, die vorig jaar met Voetbal International onverwacht de ijzersterke concurrentie versloeg, zat ook in de uitzending. Wilfred, een jaar later: „Het is echt een prijs van het volk en dat heb ik gemerkt. Tot op de dag van vandaag word ik gefeliciteerd door mensen op straat."
Vorig jaar versloeg Voetbal International (RTL 7) als underdog de stevige concurrentie die bestond uit Wie is de Mol? (Avro) en The Voice of Holland (RTL 4). Johan Derksen zei toen: „We maken een klein programma, met een klein budget en bij een kleine zender en tóch zijn we de grote shows te slim af geweest. Wij houden van de kijker!”
Maar wie gaat er dit jaar met de felbegeerde tv-prijs vandoor? Vanaf dit moment mag tv-kijkend Nederland stemmen. De redactie van Televizier heeft 100 mogelijke kandidaten geselecteerd. Mocht jouw favoriet er toevallig niet tussen zitten, dan is het ook mogelijk een eigen kandidaat voor te dragen.
Doe mee en stem jouw favoriet een richting de overwinning! Onder de stemmers verloot Televizier een prachtige 3D Smart TV van LG.
Ontvang nu wekelijks het leukste tv-nieuws van Televizier in je mailbox.
Reacties op dit artikel
63 reacties
ook dat is mogelijk. Inloggen is wel verplicht, maar kan ook met een gewoon emailadres.
- Redactie Televizier
https://www.televizier.nl/service/veelgestelde-v …
Succes!
- Jeroen de Goeij, redactie Televizier
Ik heb hetzelfde probleem als marjolein. Je komt gewoon terug op de inlog pagina, hoevaak ik ook inlog.
Ja, het account is geregistreerd, het wachtwoord is correct en het account is geactiveerd.
Zorg eens voor een oplossing a.u.b!
mvg.
Wil graag stemmen, maar lukt helaas niet
http://trinicom.akn.nl/%28S%28yb4q2jupke0iq455gs …
Hoe zit dit? Iemand een tip?
IP adres registratie voorkomt toch dubbel stemmen!!
Hoe nu te stemmen
Nu afwachten wie er wint ik heb sterren springen op zaterdag en gerard joling er bij gezet
We hebben dit jaar de procedures verbeterd vandaar dat je inlog van vorig jaar niet direct meer werkt. Als je je je even opnieuw registreert met je e-mailadres dan kan je direct weer stemmen op je favoriete programma.
Ik hoop dat het zo lukt.
@Martin je kan ook even de chat functie proberen dan helpen de dames van ons klant contactcentrum je door de procedure heen.
http://trinicom.akn.nl/%28S%28yb4q2jupke0iq455gs …
@JB dit werkt niet afdoende. Er zijn ook vaak meerdere gezinsleden die op een IP adres willen stemmen.
Meld deze reactie als ongepast
Je kunt ook gewoon met je email adres inloggen. Dan moet het toch vast en zeker lukken.
iki kies Voetbal International en Johan Derksenmvg Ger Broertjes
Johan Derksen en Voetbal International
Voetbal International mag niet meer meedoen aan de verkiezing: het programma heeft vorig jaar gewonnen (en winnen, dat kan bij ons maar één keer). Op Johan Derksen kan wel gestemd worden, als kandidaat voor de Zilveren Televizier-Ster (voor tv-man van het jaar).
- Jeroen de Goeij, Redactie Televizier
Dacht als trouw Lid mee te kunnen aan de Televizierring stemming.
Helaas dat kan nu eenmaal niet zonder je privacy te grabbel te gooien op Facebook, Twitter en Hyves.
Beste AVRO blijf bij jezelf, zonder uit te wijken naar al deze wereldwijde roddel sites.
Meedoen kan ook zonder Facebook, Twitter of Hyves: inschrijven is mogelijk met alleen een emailadres.
- Jeroen de Goeij, redactie Televizier
http://trinicom.akn.nl/%28S%28yb4q2jupke0iq455gs …
Maar ERICA OP REIS gun ik de prijs !!! ingelogd of niet !!!!
Ik heb op verschillende mogelijkheden geprobeerd
Wat is dit voor ***site? Waarom kan ik me niet gewoon aanmelden?
Als ik me aanmeld met het door mij geregistreerde emailadres krijg ik de melding: emailadres onbekend!
Antwoorden op veelgestelde vragen zijn hier te vinden: https://www.televizier.nl/service/veelgestelde-v …
Daar staat ook een tel.nr. dat tijdens kantooruren te bellen is.
Jeroen de Goeij, redactie Televizier
Ali B staat er toch echt tussen. Een keer met zijn programma Op volle toeren en ook nog bij Ster Man.
Typisch iets Nederlands?????????????????
Typisch iets Nederlands?????????????????
Je kunt via je mailadres stemmen, en doe dat dan vooral op ALI B.!!
Je kunt via je mailadres stemmen, en doe dat dan vooral op ALI B.!!
Registreren om een stem uit te brengen, geeft al een onprettig gevoel.
Ik zou graag willen stemmen op een programma. Maar dan stem je op programmamakers, veel verdienende presentatoren. Dat is mij niet waard. Wat zou het geweldig zijn om een hommage te geven aan de direct betrokkenen in een programma. Mijn stem zou dan uitgaan aan alle direct betrokkenen die hebben meegewerkt aan het programma " over mijn lijk" van BNN. Een welgemeende hommage aan alle mensen die zijn gevolgd en een inkijk gaven en geven van hun soms korte leven. Geef die ring aan deze mensen. Die hebben het verdiend !
dat jullie het zo ingewikkeld hebben gemaakt dat wij niet kunnen kiezen, dit stinkt van alle kanten , hou hier snel mee op ba ba,
ik heb hier genoeg van en velen met mij!!!!!!!!!!!!!!1
Waarom niet gewoon stemmen vanaf jullie site?
Dit is allemaal doorgestoken kaart net als b.v. de kijkcijfers.
Ik heb het vertrouwen in de omroepen zo helemaal verloren...
Jammer Erica, ik had graag op je willen stemmen, nu gaat mijn stem samen met die van vele anderen verloren...bah!