Artikelen
Nieuws & meer
Dit onderwerp heeft 1 reactie, en bestaat uit 1 pagina.
De laatste reactie is geplaatst op 16-11-2008 09:48.
Achtergrond
CSI: Miami
Cliffhangers van CSI zijn nooit saai, maar zo zenuwslopend als deze kom je ze zelden tegen. Al in de eerste tien minuten van de seizoensfinale van serie 6 wordt de nieuwe medisch onderzoeker Shannon Higgins in het hoofd geschoten.Ze valt ter plekke dood neer. In een razend spannende race tegen de klok zet Horatio zijn eigen leven op het spel om de rest van zijn team te beschermen. Het spoor naar de dader leidt langs munitiehandelaars, een agent en de nieuwe stiefvader van Horatio's zoon Kyle.
© CBS
Vraagteken
De jacht eindigt met een groot vraagteken, waar voorlopig geen antwoord op komt. Vanaf volgende week worden we zoet gehouden met herhalingen van het derde seizoen.
Reacties (1)
- +1
- -1
- 0
- Rapporteer
Wat jammer dat 'het moment' uit de eerste minuten al verklapt wordt in de promo. De laatste tijd verbaas ik me er vaak over dat er redelijk veel weggegeven wordt aan informatie. Ligt dit aan de 'honger' van de kijker of het 'enthousiasme' van de makers?
Reageer:
Dit onderwerp heeft 1 reactie, en bestaat uit 1 pagina.
De laatste reactie is geplaatst op 16-11-2008 09:48.
Achtergrond
Relevante pagina's
CSI: Miami

CSI Miami levert hét bewijs dat een spin-off nog beter en brutaler kan zijn dan het origineel…
- CSI Crossover27/02Series
- CSI: Miami24/02Series
- Europa houdt van House23/01
- CSI Miami: liefde op de plaats delict20/09
- Drie CSI's gaan samenwerken10/08Series
- Gevoelige kleinzoon van ruige actieheld18/04Series
- De nieuwe lijkschouwer van CSI: Miami01/03
- CSI: Miami16/11Series
- 'Good old' Horatio over CSI23/10
- Khandi 'Dr. Alexx' Alexander stopt!22/04
- Lachen met Horatio27/03Series
Pagina acties
Rectangle 300x250 TripleAd
Schrijver
Azur Kovacevic
- Titel:
- Redacteur Televizier.nl
- Aantal berichten:
- (940 posts)
- Profiel:
- Bekijk profielpagina
Google Ads
Poll
Wat kijkt u het allerliefst?
aantal stemmen: 230




