1. Televizier
  2. Spelprogramma's
  3. Wie is de Mol?
  4. Wie is de mol in 2010

Dit onderwerp heeft 133 reacties, en bestaat uit 6 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 6.
De laatste reactie is geplaatst op 14-04-2010 15:43.

Wie is de Mol?

Wie is de mol in 2010


  1. Ik begin nu zo onderhand wel nieuwsgierig te worden naar de plaats en de kandidaten voor WIDM 2010. Vorige jaren was het volgens mij rond deze tijd altijd al wel bekend wie de deelnemers zouden worden, maar voor deze 10e editie houden ze het geheim tot t eind....

    Ik las ergens dat ws Humberto Tan een deelnemer zou kunnen zijn. Ook heeft iemand Pieter Jan Hagens met Frits Sissing in een vliegtuig van Tokio naar Amsterdam gespot..... t zou dus zó maar kunnen....

    Iemand al enig idee?
    (of wie hóóp je dat deelnemer wordt? En welke locatie?)


Reacties (133)

Toon minstens   Nieuwe reacties laatst


    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    :6 Het gaat niet zozeer om WIE de mol is; het gaat om de spanning. Dat is een sport op zich: heb ik gelijk of ongelijk en waarom? Zo is het ook met andere tv-spelletjes. In de eerste plaats gaat het om DENKEN!



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Ik vond het ook weer een erg leuk seizoen, met een goede mol. Toch zaten er drie kandidaten volledig op Kim...



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    De tiende serie was echt heel leuk en gelukkig was de Mol goed bezig geweest. Vond die van vorig jaar (Jon van Eerd) minder goed.



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Goh, dus eindelijk heb ik het eens goed Kim is de mol...
    Vond dit seizoen wel weer heel erg leuk, en ben alweer benieuwd naar volgend jaar



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Misschien zitten er dit jaar wel 2 Mollen in het spel (Sanne én Kim!) Er was namelijk aangekondigd dat er dit jaar (10 jaar WIDM) iets bijzonders/speciaals zou gebeuren.. dus wie weet?!

    Niets is wat het lijkt... ;)

    * Ik ben heel benieuwd naar vanavond! *



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Sanne en Kim waren al een aantal weken mijn twee verdachten, maar geen idee wie van die twee nou echt de mol is...
    Ik vond het wel verrassend dat Frits de winnaar is. Had gedacht dat als één van die twee dames de mol was, de andere zou winnen.



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    hum.. ik dacht aan erik of kim.
    maar nu ga ik toch twijfelen of het misschien Sanne niet is :P
    Nouja, nog 4 dagen en dan weten we het :D
    Is er iemand die van het begin af aan op sanne of kim als de mol zat? :)



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    ik dacht aan erik en frits.
    erik ligt eruit frits is de winnaar van de pot.
    dus denk ik nu aan kim.



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    @RW-fan, ik ben het volkomen met je eens! :D



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Ik hoop dat Frits de mol is, want ik zou het niet leuk vinden als Sanne of Kim de mol is.
    Die hebben namelijk allebei regelmatig opvallend lopen saboteren.
    Ik hou meer van het subtiele werk van een mol.



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Ja de finale is aanstaande donderdag. Maar het wordt dat waarschijnlijk nog niet bekend gemaakt, dat was in ieder geval de vorige jaren ook zo. Misschien krijgen we al wel vast de winnaar te horen, ik ben benieuwd! :D



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Ik ben het helemaal eens met Thisbe.
    Vanaf afl 1 dacht ik eigenlijk Kim, maar hoe verder we kwamen hoe meer ik Sanne verdenk, al is dat misschien weer té overduidelijk zeg maar.
    En van Frits verwacht ik het dan weer niet, waardoor hij het juist weer wel kan zijn haha.
    Lastig jaar!

    Is nu trouwens aanstaande donderdag al de finale?



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    @Marlie, Ik hoop ook Frits! Maar dan hoop ik juist dat het niet Kim is, haha



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Ik hoop dat t Frits is. Maar niet die kleine irritante kleuter... sanne



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Ik vind het heel spannend worden.
    Ik heb helaas de mol afgelopen donderdag gemist, maar ik hoorde dat Erik eruit is.\
    Persoonlijk zit ik te twijfelene tussen Kim en Frits en ik denk dat het Kim is, maar ja dat blijft toch afwachten!!!
    Ik ben heel benieuwd!!! :)



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Verdorie, m'n mol is eruit! Dacht echt dat het Erik was. Nu weet ik het niet meer en zal dus gewoon de uitzendingen nog kijken zonder 'mijn' mol.. Maakt het niet minder leuk :)



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Ik twijfel nog steeds tussen Sanne en Kim haha. Ik ben hier zo slecht in. Ik vond het alleen wel erg jammer dat Arjen er uit was, kon wel om die man lachen.



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Vanaf het begin zit ik op Sanne, maar ook Arjen vond ik erg mollerig. Ik was ook hoogst verbaasd toen hij er vorige week uit moest. Sanne vind ik wel een rare hoor. Ze had wel verdacht snel die tangram in elkaar. Maar ja, Frits zou het ook kunnen zijn, want die heeft af en toe van die "geniepigheidjes"en rare lachjes. Eigenlijk weet ik het gewoon niet. Ik zou een hele slechte kandidaat zijn voor de mol . Over 2 weken weten we eindelijk wie het is!



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Nou wat ik denk is toch niet goed iederkeer als ik denk die is de mol vindt ik het de volgende keer weer niet goed
    Dus ik laat me maar verassen



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    @Ronaldo7, doendoendoendoen! :D

    @Wildchild1, JA zo heet hij! :)

    Mijn lijstje ziet er ook zo uit:
    DE MOL: Frits Sissing
    Winnaar: Sanne Vogel
    Verliezer (agerm): Kim Pietersen

    Zin in donderdag! Ik denk trouwens dat het volgende week nog niet bekend wordt gemaakt, dat zal wel weer een weekje later zijn. ;)



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    @ mo14. "Die man" die je bedoelt is Karel de Graaff of niet? :P
    Dat is inderdaad ook één van de redenen waarom ik Frits verdenk. Wat mij betreft zei hij iets té duidelijk: 'FRTIS SISSING IS DE MOL!'

    Maar Sanne kan het ook net zo goed zijn. Kim is het denk ik niet, die is zo zenuwachtig steeds met de test. :P
    De uitspraak van Sanne is inderdaad heel erg verdacht, maargoed ik ga nu niet meer van Mol wisselen:

    FRITS SISSING IS DE MOL VAN 2010!
    (Ik hoop dat ik het een keer goed heb, haha :P)

    Mijn lijstje:

    Mol: Frits Sissing
    Winnaar: Sanne Vogel
    Verliezer: Kim Pieters

    Wat denken jullie?



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    aaah ik heb het gemist donderdag! :(
    Kzal het snel es gaan terugkijken! ;)



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    @Springrose, hahaha en wie hoop je dat het is? :p



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Na al die weken heb ik nog steeds geen idee wie de mol zou kunnen zijn. Dit wordt vast een hele grote "Oh ja" moment. :)



    • +1
    • -1
    • 0
    • Rapporteer
    Erik is eruit! Ik vond hem best leuk, maar ik had het eigenlijk wel verwacht. Ik heb nog steeds dezelfde verdachte in mijn hoofd: Frits. Sanne zou ook nog wel kunnen, omdat ze zei: in de finale zitten de mol Kim Pietersen en een van de mannen. je kunt dat op twee manieren opvatten, ze bedoelde (op de manier waarop ze het zei) dat de Kim de mol is. maar heel veel mensen zeiden vandaag (op school xd) dat ze bedoelde dat zijzelf de mol is. Maar ik denk dat dus niet, ze wil gewoon graag de mol zijn, denk ik :). Frits vind ik de hele serie door hetzelfde doen, niet opvallend maar ook niet onopvallend, zo gedraagt de mol zich vaak. En Frits al-tijd langs degene die afvalt! Dat had ik ergens gelezen en het valt me de laatste paar afleveringen ook echt op! Ook had hij voordat 'wie is de mol' begon, een shirt aan met: Japan, erop, terwijl niemand wist/vantevoren mocht weten waar ze naartoe gingen. Dus dat is ook verdacht. En natuurlijk aflevering drie, de aflevering waarin de mol bekend zou worden gemaakt, wie verklaarden Angela en die man (kan even niet op zijn naam komen) tot mal, inderdaad: Frits.

    Haha dus dat is mijn theorie. Ik hoop écht niet dat het Kim is, want ik vind haar niet leuk :p. Ze mag van mij trouwens wel winnen, als Frits maar de mol is! :D


Reageer:

Quickreply

Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd. Inloggen

Registreer en reageer in één keer

Poll

Ik verheug me het meest op het tv-najaar van:

Breng een stem uit

aantal stemmen: 275

Google Ads