Peer Mascini en Melkunie-koe weer terug op tv

Ken je ze nog, die reclamefilmpjes met Peer Mascini en zijn Melkunie-koe? Na 12 jaar afwezigheid is Peer terug. Met koe.

In 1997 kon je geen zwembad betreden zonder de zin “Ik zei nog zo, geen bommetje!” te horen. De boosdoener was een commercial van de Melkunie, waarin een ongehoorzame koe Peer Mascini terroriseert.

Mijn koe en ik

Mascini beleefde in de jaren daarna de dolste avonturen met zijn vierpotige kameraad, waaronder een ritje op een motor en een romantisch diner in een restaurant.

Sterk merk

Opvallend genoeg kent nog iedereen de naam Melkunie, terwijl het merk al 12 jaar niet meer op de markt is. Ondanks dat geldt het zelfs nu nog als een populairste zuivelmerken ooit, volgens onderzoek van een merkenbureau.

Terug op de buis

Nu is de Melkunie  terug en om het te vieren komt het merk met een nieuwe commercial. Peer Mascini en koe konden daarbij natuurlijk niet ontbreken. Is de reclame net zo grappig als vroeger? Bekijk hem hieronder:


Deel deze video via:


Rating

Gebaseerd op 7 stemmen
7.8

Reacties op dit artikel

1 reactie

Altje
Altje,
Klinkt als iemand die wel iets wil duliiedjk maken maar zodra een verantwoordelijkheid naar hem toe wordt getrokken hij zich gelijk kan terugtrekken. Koop als je wilt op mijn aanraden een nieuwe jas, maar als hij jou niet bevalt na een bepaalde periode gewoon een nieuwe. HIJ verkoopt jou iets omdat JIJ dit wil. Niet omdat hij zich hierdoor kan profileren. Zeggende een marktkoopman die iets verkoopt.Ik vind dit een zeer slechte verkooptechniek van een marketingtrainer.Een idee prediken maar er vervolgens als het niet werkt zich terug kunnen trekken omdat het JIJ deze stap hebt gezet.

Laat zelf een reactie achter

Nieuwsbrief

Ontvang nu wekelijks het leukste tv-nieuws van Televizier in je mailbox.

Inschrijven

WINNEN

Kookboek Sandra Ysbrandy

Kookboek Sandra Ysbrandy

Wij mogen 15x kookboek 'Aan de keukentafel' weggeven!

Doe mee! Bekijk alle Winnen!-acties

Poll

Eva Jinek is met nog 5 afleveringen van haar talkshow te gaan, gedumpt door werkgever WNL. Terecht?

Column

Het blijft altijd leuk om reacties van kijkers te krijgen op de ­programma’s die ik maak.
Column Peter van der Vorst: Kijkersmail

Het blijft altijd leuk om reacties van kijkers te krijgen op de ­programma’s die ik maak.

Lees verder