Spannend

Gouden Televizier-Ring 2017: alle tussenstanden

Gouden Televizier-Ring 2017: alle tussenstanden

De tussenstanden van alle categorieën in de Gouden Televizier-Ring Verkiezing zijn bekend. Kijk snel wie op dit moment de meeste kans maken op zo'n machtig mooie publieksprijs.

De afgelopen dagen druppelden de tussenstanden van de Ring, de Zilveren Sterren, de Talent Award en de Gouden Stuiver één voor één binnen. Omdat we gek zijn op gemak, hebben we alle tussenstanden nog eens heel handig op een rijtje gezet.

Niet tevreden met de mensen en programma's die de meeste stemmen tot nu kregen? Je eigen stem laten horen kan nog tot 25 september om 10.00 uur op Televizier.nl/ring

Top-10 Gouden Televizier-Ring (op alfabetische volgorde)

• Beste zangers (AVROTROS)
• Celblok H (SBS 6)
• Chantal blijft slapen (RTL 4)
• Expeditie Robinson (RTL 5)
• Heel Holland bakt (Omroep MAX)
• Jinek (KRO-NCRV)
• Mindf•ck (AVROTROS)
• Moordvrouw (RTL 4)
• The Amsterdam project (RTL 4)
• Zondag met Lubach (VPRO)

Top-10 Zilveren Televizier-Ster Presentator (op alfabetische volgorde)

• André van Duin (Omroep MAX)
• Arjen Lubach (VPRO)
• Art Rooijakkers (AVROTROS)
• Beau van Erven Dorens (RTL 4)
• Humberto Tan (RTL 4)
• Jan Versteegh (BNNVARA)
• Jandino Asporaat (RTL 4)
• Johnny de Mol (RTL 4)
• Tim Hofman (BNNVARA)
• Wilfred Genee (RTL 7)

Top-10 Zilveren Televizier-Ster Acteur (op alfabetische volgorde)

• Aart Staartjes (Als de dijken breken)
• Achmed Akkabi (Moordvrouw)
• Barry Atsma (KLEM)
• Erik de Vogel (GTST)
• Fedja van Huêt (Nieuwe buren)
• Jeroen van Koningsbrugge (Smeris, Riphagen)
• Pierre Bokma (De maatschap)
• Thom Hoffman (Dokter Tinus)
• Victor Reinier (Flikken Maastricht)
• Waldemar Torenstra (Vechtershart)

Tussenstand Zilveren Televizier-Ster Actrice (op alfabetische volgorde):

• Abbey Hoes (Petticoat, Zwarte tulp)
• Angela Schijf (Flikken Maastricht)
• Elise Schaap (Familie Kruys)
• Eva van de Wijdeven (Adam E.V.A.)
• Fockeline Ouwerkerk (Moordvrouw)
• Georgina Verbaan (KLEM)
• Isa Hoes (Celblok H)
• Marly van der Velden (GTST)
• Susan Visser (Als de dijken breken, CMC)
• Wendy van Dijk (Moordvrouw)

Top-10 Zilveren Televizier-Ster Presentatrice (op alfabetische volgorde)

• Dione de Graaff (NOS)
• Dionne Stax (NOS)
• Eva Jinek (KRO-NCRV)
• Floortje Dessing (BNNVARA)
• Geraldine Kemper (BNNVARA)
• Lauren Verster (AVROTROS)
• Linda de Mol (RTL 4)
• Nicolette Kluijver (RTL 5)
• Sophie Hilbrand (BNNVARA)
• Wendy van Dijk (RTL 4)

Top-7 Televizier Talent Award (op alfabetische volgorde)

• Anna Nooshin (RTL 4)
• Buddy Vedder (RTL 4/AVROTROS)
• Gwen van Poorten (BNNVARA)
• Marieke Elsinga (RTL 4)
• Özcan Akyol (NTR)
• Romy Monteiro (AVROTROS)
• Ryanne van Dorst (BNNVARA)

Top-10 Gouden Stuiver (op alfabetische volgorde)

• Bommetje XXL (AVROTROS)
• Brugklas (AVROTROS
• BZT Show (KRO-NCRV)
• Hallo, ik heb kanker (EO)         
• Kinderen voor Kinderen (BNNVARA)
• Klaas kan alles (KRO-NCRV)
• Mijn vader is de beste (AVROTROS)    
• Puberruil (KRO-NCRV)
• Welkom in de jaren 60 (NTR)
• Zapplive (KRO-NCRV)

Afbeelding

Reageren