Reality-breakup

Bondgenoten-stel uit elkaar: 'Dit weekend kwam het besef'

Vandaag 10:31 | amusement | Door Bas van Thiel

© William Rutten
Oud-deelemers van het SBS6-realityprogramma De Bondgenoten El Che en Roma zijn uit elkaar, dat is deze week bekendgemaakt. Die laatste licht toe bij Shownieuws: 'Afgelopen weekend was ik bij hem en toen kwam het besef.. ik moet hier mee stoppen.'

Roma raakte al snel stapelverliefd op haar tv-huisgenoot en de kijker kon in de periode daarna volop meegenieten van wat er zich zoal afspeelde tussen de lakens bij de twee.

Bondgenoten-breakup

Nadat ze beiden eind vorig jaar De Bondgenoten verlieten bleven ze elkaar opzoeken. Toch hield het liefdesgeluk geen stand en afgelopen weekend kwam dus dat besef, in ieder geval bij Roma.

Ze denkt dat ze de liefde koste wat kost heeft proberen vast te houden: 'Ondanks dat er misschien tekenen waren dat het vanuit zijn kant anders was.'

Ruzie?

Van onmin is gelukkig geen sprake: 'Er is geen ruzie, haat of iets van een ordinaire ruzie.'

Bekijk het fragment van Shownieuws hieronder:

Wanneer te zien op tv?

De Bondgenoten is elke werkdag om 19:30 uur te zien bij SBS6. Op zaterdag start het al om 19:25 uur.

Meer over