Soapacteur in grote problemen

Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'

Vandaag 14:33 | amusement | Door Bas van Thiel

© Screenshot YouTube

Goed gaat het al een tijdje niet met voormalig GTST-acteur Ferry Doedens, die bij de soap ontslagen werd en in een drugs- en crypotoverskaving terechtkwam. De afgelopen jaren is zijn heftige leven gefilmd voor een docu genaamd Ferry Lost en Bridget Maasland weet werkelijk niet wat haar overkomt als ze de eerste beelden ziet: 'Ik voel me een ramptoerist.' 

Zo heftig zijn de beelden van de gevallen soapster, die sinds enige jaren ook wat bijverdient door het plaatsen van pikante beelden op een erotisch platform, dus volgens de RTL Boulevard-presentatrice.

Ferry Lost

Documentairemaker Sascha Visser, bekend als acteur in onder andere Kees & Co en ONM, volgde de aan lager wal geraakte Ferry Doedens twee jaar voor Ferry Lost, die binnenkort op Prime Video te zien zal zijn.

De eerste beelden beloven een hoop drama, zo was deze week te zien in RTL Boulevard. Ferry die opgefokt overkomt, Ferry die heel veel geld er doorheen heeft gesnoven en Ferry die tienduizenden euro's kwijtraakt door het handelen in crypto.

Bridget moet bijkomen

Het ziet er allemaal helemaal niet vrolijk uit en Bridget Maasland is duidelijk een beetje van de leg na het zien van de val van Doedens: 'Ik moet daar echt even van bijkomen. We willen het eigenlijk toch allemaal zien, hoe het met hem gaat, en tegelijkertijd voel ik me ook een ramptoerist. Dat ik naar iemand kijk die eigenlijk hulp nodig heeft.'

Bekijk het fragment van RTL Boulevard hieronder

Wanneer te zien?

Ferry Lost is vanaf 16 februari te zien op Prime Video

Meer over