Comeback

De Staatsloterijshow keert terug bij SBS6 met Hélène Hendriks als presentatrice

17 november 2025 12:31 | amusement | Door Tessa Kok

© William Rutten
Hélène Hendriks heeft weer een nieuwe tv-klus te pakken. Naast The Winner Takes It All gaat ze namelijk ook De Staatsloterijshow presenteren. Dat programma keert na jaren weer terug op de buis.

De Staatsloterijshow

Talpa heeft vandaag bekendgemaakt dat De Staatsloterijshow terugkeert op televisie. Het programma behoudt zijn bekende format, maar krijgt wel een nieuw jasje. In De Staatsloterijshow strijden kandidaten tegen elkaar voor een hoofdprijs van maar liefst 100.000 euro. Volgens Talpa kunnen kijkers rekenen op veel spanning en spectaculaire spellen.

Het programma werd eerder gepresenteerd door Marc Klein Essink, Carlo Boszhard en Chantal Janzen. De laatste aflevering was in 2006 op RTL 4 te zien. Nu keert het programma in een vernieuwde vorm terug op SBS6.

Wanneer is De Staatsloterijshow op televisie te zien?

De Staatsloterijshow is in het voorjaar van 2026 op SBS6 te zien. De officiële startdatum wordt later bekendgemaakt.

Meer over