Wie dacht morgenavond weer te kunnen genieten van een nieuwe aflevering van Bed & Breakfast komt helaas bedrogen uit. Het Omroep MAX-programma is voorlopig niet te zien.
Bed & Breakfast
Het nieuwe seizoen van Bed & Breakfast neemt even een kleine pauze. De reden? De Olympische Winterspelen die elke avond op NPO1 te zien zijn. Het programma moet daarom de komende twee weken wijken.
Mocht je geïnteresseerd zijn in de Spelen en je tv alsnog op NPO1 willen afstemmen dan kan je in ieder geval op het tijdstip waar Bed & Breakfast geprogrammeerd stond, een spannende ijshockeywedstrijd bekijken tussen Canada en Amerika (vrouwen) en er is schansspringen.
Nieuwe afleveringen Bed & Breakfast
Wanneer zijn de overige afleveringen van Bed & Breakfast dan weer terug horen we je denken. Dat is vanaf dinsdag 24 februari. Kijkers hebben dan nog drie afleveringen tegoed.
In de eerst volgende aflevering is te zien hoe Isabel haar B&B met twee kamers in Amsterdam runt. Daarna gaan de stellen naar Simon en Corien, ook in de stad. De aflevering wordt afgesloten met Priscilla en Paul. Ze hebben een B&B naast hun woning waar ze vier gasten kunnen ontvangen. Ze nemen hun gasten mee naar de top van de Bavo-toren in Haarlem.
Wanneer is Bed & Breakfast te zien op tv?
Bed & Breakfast is vanaf dinsdag 24 februari om 20:30 uur weer terug op de buis met de laatste afleveringen van het seizoen.