Wat doen de sterren dit weekend?

Gert Verhulst neemt na 30 jaar afscheid van Samson

3 Januari 2021 11:00 | amusement | Door Jacob-Jan van de Groep

© VRT
Gert Verhulst heeft zaterdagavond emotioneel afscheid genomen van 'zijn' Samson. Dat deed de 52-jarige presentator in een speciale show om het dertigjarig bestaan van Samson & Gert te vieren.

In de special, die werd opgenomen in het perfect nagebouwde decor van jaren gelden, maakten ook zijn kinderen Viktor en Marie Verhulst hun opwachting. Juist dat decor bracht herinneringen naar boven bij Gert, zo vertelt hij bij Eén.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Eén (@eenbe)

Marije Knevel is helemaal beduusd van de kijkcijfers van Wie is de Mol? en deelt daarvoor een kiekje van zichzelf, studerend in Amsterdam Oud-West in een nogal pikante outfit.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Marije Knevel (@marijeknevel)

Samantha Steenwijk is behoorlijk verliefd op twee varkentjes. Helaas kan ze ze niet meer naar huis nemen.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Samantha Steenwijk (@samanthasteenwijk)

Humberto Tan geniet van zijn laatste vrije zondag voordat hij begint met zijn talkshow Humberto en kijkt terug naar 1993. Zoek de verschillen.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Humberto Tan (@humbertotan)

Fajah Lourens geniet van het weekend. Met haar paard. In een behoorlijk doorschijnend jurkje.

Sven Kramer gaat lachend het nieuwe jaar in.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Sven Kramer (@svenkramer)

Memphis Depay voert een wel heel groot huisdier.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Memphis Depay (@memphisdepay)

André Hazes was nog niet echt wakker bij de repetities.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Andre Hazes (@andrehazes)

Kim-Lian van der Meij kijkt even terug op haar geluksmomentje in Beste zangers en bedankt iedereen voor de reacties.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Kim-Lian van der Meij (@kimlianvdmeij)

Meer over