Het thema van De Toppers 2018 is 'Pretty in Pink'
Het inslaan van roze broeken, shirtjes en accessoires kan beginnen, volgend jaar moeten alle bezoekers van de Toppers-concerten in het roze komen.
Ieder jaar in mei wordt Amsterdam overspoeld door mensen uit het hele land die zich helemaal verkleed naar de ArenA begeven voor een avondje Toppers. Dit jaar wordt dat dus een roze golf. Dat maakten René Froger, Gerard Joling, Jeroen van der Boom en Jan Smit maandagavond bekend in RTL Late night. Het andere thema is circus.
Pyjamaparty
„We hebben altijd ideeën over het thema.”, legde Gerard het ontstaan uit. „Die leggen we dan op tafel. Is dat niet leuk? Of dat? Dit jaar staat de kleur mij enorm aan. Ik had eerst het idee om er een pyjamaparty van te maken, maar dat idee is afgekeurd. En Pirates of the Carribean leek me heel leuk als thema, maar ook dat gaat niet door.”
I got the power
Het viertal maakte ook enkele van de gastoptredens voor volgend jaar bekend. Ronan Keating, Snap! en Right Said Fred staan volgend jaar mei ook in het Amsterdamse voetbalstadion.
De concerten zijn op 25 en 26 mei 2018. De kaartverkoop gaat volgende week van start.

Meer over:

Populair
-
REKENPROEF
Hoe komt Shary-An in hemelsnaam in de finale van Expeditie Robinson?
-
DE KIJKCIJFERS VAN MAANDAG 9 DECEMBER 2019
De TV van gisteren: Hendrik Groen houdt kijkersaantal op peil
-
EXPEDITIE ROBINSON 2019
Robinson Recap #15: Begin van het Einde.
-
KIJKCIJFERS 8 DECEMBER 2019
De TV van gisteren: 1,9 miljoen voor halve finale Maestro
-
OMROEP MAX
Piet Paulusma naar NPO 1!
Reageren