Hollandse hits

Kijkers genieten van eerste aflevering Het Holland Huis: 'Gezellig kroegsfeer!'

14 maart 2025 21:21 | amusement | Door Anton Noordink

© William Rutten / SBS6
Vanavond was de allereerste aflevering van Het Holland Huis te zien op SBS6. Kijkers genoten van de artiesten, de muziek én gezelligheid.

In Het Holland Huis wordt een ode gebracht aan de Nederlandse muziek.

Kroeg

Presentator Roxeanne Hazes liet eerder al weten dat het in Het Holland Huis vooral gezellig moet zijn, met de beste meezing-klassiekers van ons land. Daarbij ontvangt ze bekende en onbekende volkszangers. Deze vrijdag was Yves Berendse te gast en hij viel in de smaak bij de kijkers, die vinden dat het programma sfeervol en vrolijk is. Kortom: een goed begin van het weekend.

Artiesten

Hoewel we Roxeanne Hazes al heel lang kennen, is Het Holland Huis haar eerste presentatieklus bij SBS6. Eerder zat ze in de jury van de talentenjacht Bloed, Zweet en Tranen (2013-2015), waar haar hoofdgast van vrijdagavond - Yves Berendse - in 2015 aan deelnam en al na de eerste aflevering de talentenjacht moest verlaten. Vanavond liet Berendse echter zien dat hij toch echt op het hoofdpodium thuishoort, vinden de kijkers. Ook wordt volop genoten van Django Wagner en Danny de Munk.

Waar en wanneer is Het Holland Huis te zien?

Het Holland Huis is iedere vrijdag om 20.30 uur te zien bij SBS6.

Meer over