Mét Martijn als voice-over

Kopen Zonder Kijken vanaf deze datum terug op tv

Vandaag 11:27 | amusement | Door Bas van Thiel

© RTL

Kopen Zonder Kijken, het populaire woonprogramma van RTL4, keert binnenkort terug met een nieuw seizoen. Mét Martijn Krabbé als voice-over. Vanaf wanneer kunnen we hier van gaan genieten?

Martijn kan vanwege zijn ziekte de presentatie helaas niet meer voor zijn rekening nemen en daarom heeft RTL4 ervoor gekozen om die te laten verrichten door verschillende RTL gezichten.

Wisselende presentatoren

Maar wie gaat Kopen Zonder Kijken dan presenteren? Dat zijn Beau van Erven Dorens, Chantal Janzen, Ruben Nicolai, Caroline Tensen, Leonie ter Braak, Miljuschka Witzenhausen, Jamai Loman, Marieke Elsinga, Daphne Bunskoek, Buddy Vedder en Monica Geuze.

Martijn blijft voice-over

Martijn Krabbé zal gelukkig wel gewoon als voice-over te horen zijn en uiteraard zijn de bekende experts Alex van Keulen, Bob Sikkes en Roos Reedijk ook weer gewoon van de partij.

Wanneer te zien?

Het nieuwe seizoen van Kopen Zonder Kijken is vanaf maandag 23 februari iedere week om 20:30 uur te zien op RTL4

Meer over