'Nieuwe intriges'

Speciale dubbele GTST-jubileumaflevering op deze dag te zien op RTL4

25 augustus 2025 10:37 | amusement | Door Bas van Thiel

© Jasper Suyk

Goed nieuws voor alle fans van Goede Tijden, Slechte Tijden: binnenkort kun je op RTL4 namelijk een hele speciale dubbele aflevering van de soap zien. Wat kun je daar zoal van verwachten en wanneer komt die op tv? Lees snel verder.

GTST is alweer sinds 1990 te zien in Nederland en de komende tijd gaan we de nodige oude bekenden terug zien in de populaire soap, zoals bijvoorbeeld Katja Schuurman en Lieke van Lexmond.

Oud-bewoners Meerdijk

RTL4 trakteert de fans van de serie op een speciale dubbele aflevering, waarin het 350-jarig bestaan van Meerdijk gevierd wordt. 'De komst van een aantal oud-bewoners zorgt niet alleen voor verrassende herenigingen maar ook voor nieuwe intriges', zo meldt de zender.

Onverwachte gebeurtenis

Ook wordt gesproken over een onverwachte gebeurtenis die de dag een totaal andere wending gaat geven. Dat belooft wat!

Wanneer te zien?

De jubileumuitzending van GTST is op woensdag 1 oktober om 20:00 uur te zien op RTL4.

Katja Schuurman
Katja Schuurman

Meer over