
Muzikale talentenjachten zijn helemaal terug van weggeweest, want na The Headliner kunnen we dit voorjaar ook het nieuwe Talent Unplugged op SBS6 verwachten.
De startdatum is namelijk bekend.
Talent Unplugged
De gloednieuwe akoestische talentshow Talent Unplugged gaat op zoek naar zangers en zangeressen die zichzelf kunnen begeleiden met een instrument en van bekende hits een eigen versie kunnen maken. Dat allemaal akoestisch.
De 27 muzikale kandidaten hebben zich specifiek aangemeld voor één van de drie bekende coaches. Dat zijn Meau, Douwe Bob en Thomas Acda, zij zullen de deelnemers begeleiden. Eerder werd al bekend dat de presentatie in handen is van Edwin Evers. Het is voor de radio-dj voor het eerst dat hij een tv-programma presenteert.
Lees ook: Edwin Evers presenteert de nieuwe SBS6-talentenshow Unplugged
Huiskamersfeer
Verwacht geen grote studioshow. Talent Unplugged speelt zich juist af in een intieme huiskamersetting. Te lezen is dat er in het midden van de kamer een vleugel staat en daaromheen grote banken waar de kandidaten plaatsnemen.
Wanneer is Talent Unplugged te zien op tv?
Talent Unplugged telt negen afleveringen en is vanaf zaterdag 15 maart om 20:00 uur te zien op SBS6.