Op social media...

Wat doen de sterren op Eerste Paasdag?

Wat spoken de BN'ers dit Paasweekend uit? Ze zijn - zoals de RIVM-richtlijnen voorschrijven - vooral thuis en maken er daar het beste van.

Jeroen van der Boom zit in de ochtend na de eerste aflevering van Hoge bomen met zijn gezin aan de Paasbrunch. Eet smakelijk!

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Vrolijk Pasen allemaal!#pasen2020 #familytime #liefde

Een bericht gedeeld door Jeroen van der Boom (@jeroenvanderboom) op

Frans Bauer wenst iedereen in een kekke rode polo fijne Paasdagen.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Fijne Paasdagen allemaal !! ❤️

Een bericht gedeeld door Frans Bauer (@fransbauer) op

Musicalster Freek Bartels heeft wel oren naar de paasdagen. 

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

🐰🥚 _ #vrolijkpasen #happyeaster #fröhlichesostern #joyeusepaques

Een bericht gedeeld door Freek Bartels (@freekbartels) op

Miljuschka Witzenhausen geeft als paasbunny dé tip voor het perfect gekookte eitje.

Humberto Tan was al heel vroeg uit de veren om door Amsterdam te struinen. Of hij ook paaseieren heeft verstopt, vertelt het verhaal niet.

Katja Schuurman kijkt vooruit naar het Paasweekend en onthult en passant ook nog even dat zij en haar man Freek van Noortwijk een meisje krijgen.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een meisje...

Een bericht gedeeld door Katja Schuurman (@katjaschuurman) op

Maurice Wijnen zou naar het buitenland gaan deze Paasdagen, maar het is ook prima vertoeven in zijn bootje.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

We would have been traveling this #Easter but thanks to the gorgeous #Dutch weather we found the #holiday feeling at home. #blessed

Een bericht gedeeld door Maurice Wijnen (@maurice.wijnen) op

Ruud de Wild zal weten dat hij met Olcay Gulsen samen is. Zij heeft zich op haar Paasbest aangekleed. En hij? Hij moet een Paasbrunch verzorgen.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Paasbest 🤩 hoop dat ik nu wel een paasbrunch krijg @ruuddewild 🤪

Een bericht gedeeld door Olcay Gulsen (@olcay) op

De kleine van Jan Versteegh is jarig. De presentator nodigt iedereen van harte uit om thuis te blijven.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Mijn kleinste prinses wordt vandaag alweer 1 jaar oud. Hiep hiep hoera! 🧁🍰🎈🎉 Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om thuis te blijven. ❤️

Een bericht gedeeld door Jan Versteegh (@jan_versteegh) op

Voor Samantha Steenwijk is het dubbel feest. De volkszangeres combineert Pasen met haar verjaardag en daar moet op gedronken worden!

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Wat een heerlijke verassing! Niet normaal dit, wat een luxe, ik voel me al helemaal jarig 🥳 @bontehaas @ijsbakkie DANK JULLIE WEL! ❤️ Proost! 🥂

Een bericht gedeeld door Samantha Steenwijk (@samanthasteenwijk) op

Meer over: