Nieuw SBS6-programma

Van Wesley Sneijder tot Leontine Ruiters: deze BN'ers doen mee aan Het waren 2 fantastische dagen

8 juni 2025 11:25 | amusement | Door Faye Heijnis

© ANP
Wat gebeurt er als je Wesley Sneijder, Jaimie Vaes en Igone de Jongh twee dagen samen laat doorbrengen in een villa? Dat krijgen kijkers van het nieuwe SBS6-programma Het waren 2 fantastische dagen binnenkort te zien.

In Het waren 2 fantastische dagen vertoeven drie BN'ers twee dagen lang samen in een villa, zonder dat ze van tevoren weten met wie en zonder cameraploeg en regisseur. Dat resulteert in 'openhartige gesprekken', zo meldt Talpa.

Ook Leontine Ruiters en Bram Moszkowicz in Het waren 2 fantastische dagen

Wesley, Jaimie en Igone bijten dus het spits af. Daarna is het in de tweede aflevering de beurt aan Frank Masmeijer, Leontine Ruiters en Monique Westenberg. De derde uitzending volgt Bram Moszkowicz, Glennis Grace en Lale Gül. Allemaal namen die genoeg te vertellen hebben, zou je zeggen.

Het waren 2 fantastische dagen is vanaf zondag 29 juni om 20.00 uur te zien op SBS6.

Meer over