Mattie, Marieke, Bram en Domien opgesloten

Zo volg je de Q-Escape Room op tv

Vandaag 10:58 | amusement | Door Bas van Thiel

© Qmusic
Vier bekende Qmusic-dj's, te weten Mattie Valk, Marieke Elsinga, Domien Verschuuren en Bram Krikke, worden vanaf komende woensdag opgesloten in de Q-Escape Room en het goede nieuws is: jij kunt dit allemaal volgen op tv.

Muzikale code

De dj's moeten een muzikale code zien te kraken dat heeft best wat voeten in de aarde: 'Pas als alle 4 de codes goed geraden zijn, opent de deur van de Q-escape room weer en zijn ze vrij', zo laat het radiostation weten.

Tot die tijd eten, drinken en overnachten ze in de kamer en dat wordt vast erg gezellig.

Waar is de Q-Escape Room te zien?

Van al dit gepuzzel van Mattie, Marieke, Bram en Domien hoef jij gelukkig helemaal niets te missen: het geheel is namelijk te volgen via KIJK Live en daarnaast ook te zien op RTL8 en op Videoland. De eerste uitzending begint woensdag 17 december om 15:00 uur.

Vanaf de 18e beginnen de uitzendingen op RTL8 zelfs al om 06:00 uur in de ochtend en dan kun je dus echt de hele dag meekijken.

Meer over