Kijkcijfers dinsdag 26 augustus 2025

De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgesproken over de tirade van Renske

27 augustus 2025 08:45 | kijkcijfers | Door Judith Regeling

© Videoland
Tijdens het kijken van B&B Vol Liefde hoop je natuurlijk vooral romantische momenten te zien, maar daar was dinsdag voor Renske weinig van te merken. Zij trof Daniël namelijk aan... met iemand anders.

En dus besloot ze al gauw haar koffers te pakken.

Renske in B&B Vol Liefde

De afgelopen weken zagen kijkers van B&B Vol Liefde hoe de 33-jarige Renske steeds meer gevoelens kreeg voor B&B-eigenaar Daniël. Er stond zelfs nog een romantische ballonvaart op de planning. Maar die droom kan ze wel vergeten. In de aflevering van dinsdag (1,3 miljoen kijkers) onthulde Renske namelijk hoe ze Daniël die nacht aantrof: innig verstrengeld in de hottub met haar 23-jarige concurrente Danique.

Het resultaat? Een behoorlijk emotionele uitbarsting van Renske. En uiteraard hebben kijkers daar ook weer volop een mening over: het ene deel van de kijkers vindt het vooral zielig, terwijl de andere groep het opneemt voor Daniël.

We Zijn er Bijna!

Minstens zo sneu was dinsdag een scène in We Zijn er Bijna! (1,25 miljoen kijkers). Terwijl de groep zich klaarmaakte om naar naar de volgende bestemming te reizen, ging het mis bij de doorgewinterde kampeerders Ton en Joke. Hun caravan schoot al bij de eerste bocht los en belandde pardoes in de sloot. "Ik schrok me de pletter. Ik ga ook naar huis toe. Ik wil geen vakantie meer", riep een totaal beduusde Joke.

Gelukkig liep het met een sisser af: niemand raakte gewond, de caravan werd uit het water getakeld en dankzij de steun en warme woorden van de groep besloten Ton en Joke toch hun reis voort te zetten.

De Bondgenoten

Op SBS6 kregen kijkers dinsdag een nieuwe aflevering van De Bondgenoten voorgeschoteld… of leek het toch meer op Het Jachtseizoen? Demi en Roma van De Vossen mochten namelijk voor één keer de loods uit om twee uur lang uit handen te blijven van de heren van StukTV. En dat deden ze met verve: het duo wist de hele tijd uit de buurt te blijven en sleepte zo het maximale aantal punten binnen.

Toch leverde dat hen niet automatisch de gunst van de kijkers op. Die hoorden vooral één ding: heel veel geschreeuw.

*De kijkcijfers uit dit artikel, komen van Tina Nijkamp. Deze kijkcijferkenner publiceert iedere dag de meest opvallende cijfers op haar account op Instagram @tinanijkamp.

Meer over