Kijkcijfers van zondag

De TV van gisteren: Expeditie Robinson-Nordin 'mist gunfactor' maar mag toch door

6 oktober 2025 08:30 | kijkcijfers | Door Bas van Thiel

© Screenshot Videoland

Van de juiste keuze in Miljoenenjacht tot irritaties over Nordin in Expeditie Robinson tot De Oranjezondag tot Ook Dat Nog!, er was weer genoeg te kiezen zondagavond. Waar werd het meeste naar gekeken? Lees snel verder.

En dan hebben we Denkend aan Holland nog niet eens genoemd: André en Janny, binnenkort weer te zien in een nieuw seizoen van Heel Holland Bakt, wisten gisteren een mooie 1.099.000 belangstellenden aan zich te binden op NPO1.

Goede keuze in Miljoenenjacht

In Miljoenenjacht (1.326.000) zagen we hoe Annette precies op het juiste moment stopte en er met een mooi bedrag vandoor ging. De kijker gunde het haar:

'Expeditie Robinson-Nordin mist de gunfactor'

Zoals iedere week ging het op X weer los over Expeditie Robinson, dat gisterenavond door 1.089.000 mensen bekeken werd op RTL4. Deelnemer Kevin Hassing werd gebeten door een duizendpoot en Nordin Blessing is duidelijk geen kijkerslieveling:

Ook Dat Nog! valt wat terug

En wat scoorde Ook Dat Nog! deze week? 818.000 kijkers. Dat zijn er toch wel een stuk minder vergeleken met een paar weken geleden, toen het consumentenprogramma met 1.247.000 geïnteresseerden van start ging.

De Oranjezondag (met een opvallende opmerking van Victor Vlam) wist een mooie 950.000 kijkers aan zich te binden en RTL Tonight deed het aardig, met 476.000 belangstellenden.

*De kijkcijfers in dit artikel zijn afkomstig van Tina Nijkamp (@tinanijkamp)

Meer over