Kijkcijfers zaterdag 24 juni

De TV van gisteren: kijkers genieten van weergaloos optreden Emma Kok in Stars on Stage

15 juni 2025 09:27 | kijkcijfers | Door Anton Noordink

© RTL4
Emma Kok heeft zaterdagavond indruk gemaakt in Stars On Stage. Ze zong het nummer 'Mijn Leven Is Van Mij' uit de musical Elisabeth. Jury en publiek gaven haar een staande ovatie én kijkers spraken van haar beste optreden tot nu toe.

En verder: SBS6 scoort matig met Marble Mania en Kwis met Ballen en NPO-programma Meer Dan Verwacht blijft kijkers ontroeren. Wat vooral opviel: er werd heel weinig tv gekeken. 

Stars On Stage

Kijkers genieten week na week van het musicalprogramma Stars On Stage, waarin bekende Nederlanders de mooiste musicalklassiekers ten gehore brengen. Gisteravond was er weer een pareltje te horen: de powersong 'Mijn Leven Is Van Mij' uit de musical Elisabeth (oorspronkelijk gezongen door Pia Douwes), gisteravond in de vertolking van de zeventienjarige Emma Kok. De jury - met Berget Lewis als gastjurylid - was onder de indruk, evenals de kijkers. En dat terwijl Emma tijdens de opnames een infectie onder de leden had, als gevolg van haar chronische maagverlamming. 655.000 mensen stemden af op Stars On Stage.

Marble Mania

SBS6 had het zwaarder zaterdagavond. De vaste programma's Marble Mania en De Kwis Met Ballen scoren stabiel, maar niet erg hoog. Zaterdag keken er 383.000 kijkers naar Marble Mania en 542.000 kijkers naar De Kwis Met Ballen. Dat is minder goed dan vorige week - al komen er meestal nog wat uitgestelde kijkers bij. Hart van Nederland en Shownieuws scoren op de late avond een stuk beter. Na De Kwis Met Ballen schakelen nog zo'n 100.000 kijkers in. In De Kwis Met Ballen waren De Bevers te gast, maar dat viel niet bij alle kijkers in de smaak.

Meer Dan Verwacht

Kijkers raken ondertussen niet uitgepraat over het nieuwe seizoen van Meer Dan Verwacht, het realityprogramma van de NPO waarin - nu voor het tweede seizoen - mensen worden gevolgd die een drieling hebben gekregen. De aflevering van zaterdag was extra bijzonder: drieling Levi, Mats en Twan gaan voor het eerst naar de opvang, en dat blijkt voor sommigen best lastig. Kevin en Nicole waren met hun drie meiden in Turkije, om te genieten van een heerlijke vakantie. De drieling vermaakte zich prima, net als de kijkers van Meer Dan Verwacht, die echter wel wat op te merken hebben op het 'reserveren' van de bedjes bij het zwembad... Een ander bijzonder moment dient zich aan bij Cora en Floris, die na achttien dagen eindelijk hun drieling mee mocht nemen uit het ziekenhuis.

*Alle in dit artikel genoemde lineaire kijkcijferdata is afkomstig van @tinanijkamp

Meer over