Kijkcijfers van zondag

De TV van gisteren: vallende cameraman in Miljoenenjacht en eerbetoon aan Gerard Cox

15 september 2025 08:15 | kijkcijfers | Door Bas van Thiel

Miljoenenjacht is terug, Het MAX Orkest beleefde zijn finale-uitzending, Expeditie Robinson maakte de tongen weer los op X en kijker is lyrisch over Het Laatste Woord van Gerard Cox. We bespreken de TV van gisteren en vertellen je uiteraard ook hoe de belangrijkste programma's bekeken zijn. 

Het MAX Orkest was, naast B&B Vol Liefde uiteraard, toch wel de zomerhit van dit jaar. Tijdens de laatste uitzending zagen we hoe het imposante orkest optrad met gastartiesten en achtergrondzangers en dat was prachtig om te zien. 1.036.000 mensen hebben ervan genoten.

Vallende cameraman bij Miljoenenjacht?

Linda de Mol is weer terug met Miljoenenjacht, goed voor 1.137.000 kijkers. Met tonnen werd er nog niet gesmeten, hoewel finalist Donald wel een miljoen in zijn koffer had. Die verkocht hij echter voor 'slechts' 62.000 euro. En dan was er ook nog een cameraman die leek te vallen, toen hij of hij met Winston het huis van de thuiswinnaar betrad.

Expeditie Robinson-kijker mist iets

De Expeditie Robinson-kijkers hadden uiteraard weer het nodige aan te merken op de deelnemers maar deze keer ook op het programma zelf: het afvallerseiland wordt duidelijk gemist: 'Het is een stuk minder leuk zo.' Het survivalprogramma was gisteren goed voor 930.000 belangstellenden op RTL4.

Gerard Cox

Vanwege het, toch nog plotselinge, overlijden van Gerard Cox was er op NPO1 Het Laatste Woord te zien, waarin Jeroen Pauw een bijzonder gesprek met de acteur en zanger had. Die kon daarin letterlijk alles zeggen, in de wetenschap dat het interview pas na zijn dood zou worden uitgezonden. Veel mensen vonden het prachtig:

* De kijkcijfers in dit artikel zijn afkomstig van Tina Nijkamp, die iedere ochtend de kijkcijfers van de dag ervoor op haar Instagrampagina publiceert.

Meer over