Kijkcijfers maandag 9 maart 2026

De TV van gisteren: Veel kijkers voor bijzondere Kopen Zonder Kijken-aflevering met Sarah en Lasse

Vandaag 07:46 | kijkcijfers | Door Tessa Kok

© Videoland / Kopen Zonder Kijken
In Kopen Zonder Kijken zagen kijkers gisteravond een bijzondere huizenzoektocht. Het team ging namelijk op zoek naar een huis voor alleenstaande moeder Sarah en haar zieke zoontje Lasse. Niet omdat ze graag wil verhuizen, maar omdat het nodig is voor zijn toekomst.

Kopen Zonder Kijken

De nieuwste aflevering van Kopen Zonder Kijken draaide om Sarah en haar zoon Lasse. Sarah wil eigenlijk niet verhuizen, maar moet wel omdat haar zoon de spierziekte Duchenne heeft. Lopen gaat steeds lastiger en haar huidige huis is te klein voor de aanpassingen die in de toekomst nodig zijn.

Het team van Kopen Zonder Kijken gaat voor haar op zoek naar een nieuwe woning. Dat lukt makelaar Alex van Keulen gelukkig net op tijd. Bob Sikkes en Roos Reedijk verbouwen en stylen het huis. De woning heeft uiteindelijk een badkamer beneden en zelfs een lift. Als Sarah uiteindelijk het eindresultaat ziet, kan ze bijna niet geloven wat ze ziet. Kijkers zijn geraakt door het verhaal van Sarah en haar zoontje en gunnen haar en Lasse veel geluk. De presentatie lag dit keer in handen van Miljuschka Witzenhausen. De aflevering trok 1.049.000 kijkers.

Opgelicht in de Liefde?

RTL 5 trok maandagavond 345.000 kijkers met Opgelicht in de Liefde?. In deze aflevering ging Ellie Lust met haar team op zoek naar datingfraudeur Dennis. Hij wist meerdere vrouwen geld af te troggelen en probeerde hen zwanger te maken om hen aan zich te binden. In de aflevering deden Annelies, Melissa en Cindy een boekje open over hun ex-vriend. Kijkers begrijpen niet hoe de vrouwen zich zo hebben laten ompraten door Dennis.

De Slimste Mens

In De Slimste Mens namen Christiaan Bauer, Veerle Hammerstein en Delilah Warcup-Van Eyck het tegen elkaar op. In de aflevering van gisteren gebeurde iets bijzonders: actrice Delilah Warcup-Van Eyck behaalde een totaalscore van maar liefst 595 punten. Daarmee noteerde ze de tweede beste score ooit in het programma. In de finale was Veerle uiteindelijk te sterk voor Christiaan. Er keken maandagavond 1.002.000 mensen naar de kennisquiz.

* De kijkcijfers uit dit artikel, komen van Tina Nijkamp. Deze kijkcijferkenner publiceert iedere dag de meest opvallende cijfers op haar account op Instagram @tinanijkamp.

Meer over