10 jaar Mindf*ck

NPO1 zendt 10 Jaar Mindf*ck van Victor Mids nog een keertje uit

NPO 1 - zaterdag 9 augustus om 20:30

© AVROTROS
Victor Mids praat in deze herhaling van 10 Jaar Mindf*ck met BN'ers over de bijzondere trucs die hij voor ze bedacht. In de eerste aflevering zijn dat DiRect-muzikant Spike en presentator Humberto Tan. 

Het programma Mindf*ck bestaat tien jaar. Dat wordt gevierd met een driedelige reeks. Victor Mids beantwoordt kijkersvragen en kijkt met BN'ers zoals DiRect-muzikant Spike en presentator Humberto Tan terug op zijn favoriete illusies.

Victor Mids

Hoe kwam Mids eigenlijk op de licht provocerende titel? '“Magie heeft vaak iets kinderachtigs en wij wilden het juist stoer maken. Tijdens het brainstormen kwamen we op het Engelse woord 'mindfuck' uit. De naam is inmiddels echt een begrip. Je hoort het ook in programma’s zoals De Verraders of Wie is de Mol?.

We twijfelden wel of het van de omroep mocht, maar die had geen bezwaar als het sterretje op de plek van de u stond. Ons seizoen voor de Duitse tv heette Mindmagic, daar mocht de oorspronkelijke titel niet.' 

Wanneer is 10 Jaar Mindf*ck op televisie te zien?

Deze herhaling van 10 Jaar Mindf*ck zie je op zaterdag 9 augustus om 20:30 uur bij AVROTROS op NPO 1. (HH)

Meer over