The black swan

Advocaat van de Onderwereld-regisseur Mads Brügger doet een onaangename ontdekking

NPO 2 - dinsdag 27 januari om 23:05

© © TV 2
In de slotaflevering van Advocaat van de Onderwereld doet regisseur Mads Brügger een onaangename ontdekking. Op een opnameapparaat dat bedrijfsjurist Amira Smajic droeg worden verwijderde bestanden aangetroffen.

De Deense documentaireserie Advocaat van de Onderwereld zorgde in eigen land voor enorme ophef. Miljoenen Deense tv-kijkers waren geschokt door de verborgen camerabeelden uit het kantoor van jurist Amira Smajic, die vastlegde hoe zowel doorgewinterde criminelen als schijnbaar nette ondernemers bij haar komen voor hulp om de wet te overtreden. Weinigen hadden gedacht dat Denemarken onderhuids zo corrupt kon zijn.

Mads Brügger

In deze slotaflevering krijgt ook regisseur Mads Brügger een onaangename verrassing als blijkt dat Smajic tijdens het maken van de serie niet helemaal eerlijk tegen hem is geweest. Op een opnameapparaat dat de jurist droeg blijken verwijderde bestanden te staan. Hierdoor komt de samenwerking tussen Brügger en Smajic op losse schroeven te staan.

Wanneer is Advocaat van de Onderwereld op televisie te zien?

De slotaflevering van Advocaat van de Onderwereld is op dinsdag 27 januari 2026 om 23:05 uur te zien op NPO 2.

Meer over