Anoniem

Wat staat Jurre en Saar te wachten in de grote finale van Anoniem?

NPO 1 - vrijdag 30 januari om 22:15

© BNNVARA
De toekomst van de burgerbeweging Anoniem hangt in de finale van het tweede seizoen aan een zijden draadje. Leiders Jurre en Saar gaan samen met hun medestanders de strijd aan en zetten nog een keer alles op het spel.

De laatste aflevering van het misdaaddrama over de geheime burgerbeweging Anoniem.

Jeroen Spitzenberger en Anniek Pheifer

Docent Jurre (Jeroen Spitzenberger) en officier van justitie Saar (Anniek Pheifer) staan samen aan het hoofd van de verborgen organisatie. Het echtpaar vond dit seizoen een aantal nieuwe medestanders in hun strijd tegen de misdaad.

Ze kunnen alle steun gebruiken, zeker wanneer Cabo en Paul in de finale van het tweede seizoen hun criminele handel opnieuw opstarten.

Anoniem

Een derde seizoen is nog onzeker, hoewel de makers de deur op een kier zetten. Momenteel bereidt Anoniem-bedenker Diederik van Rooijen een tweede seizoen van het misdaaddrama Suga voor. Zijn dochter Mies van Rooijen geeft ook in die serie, net als in Anoniem, gestalte aan de dochter van het hoofdpersonage.

Wanneer is de laatste aflevering van Anoniem S2 op televisie te zien?

De slotaflevering van het tweede seizoen Anoniem zie je op vrijdag 30 januari 2026 om 22:20 uur op NPO 1.

Meer over