In hun geheime strijd tegen de misdaad maken Saar (Anniek Pheifer) en haar man Jurre veel vijanden. Naast de inmiddels vrijgelaten Chris Cabo is Claire van Zetten een geduchte tegenstander in het tweede seizoen van Anoniem. De weduwe zet in deze aflevering stappen om de burgerbeweging van Saar en Jurre ten gronde te richten.
Marieke Heebink
Claire is een rol van Marieke Heebink, die sinds de jaren 90 vooral in het theater actief is. Als lid van Toneelgroep Amsterdam nam ze in die tijd wat minder film- en tv-rollen aan, maar de laatste jaren staat ze weer regelmatig voor de camera.
Zo speelde ze in dramaseries als BuZa en Sleepers. Heebink speelt niet alleen maar serieuze rollen: in comedyseries als Bodem en Papadag liet ze een luchtiger kant van zichzelf zien.
Wanneer is Anoniem op televisie te zien?
Deze aflevering van Anoniem zie je op donderdag 15 januari 2026 om 21:30 uur op NPO 1.