In Bij de Jonge Adel: Van de Jacht tot het Bal geven diverse jonge mensen die van adel zijn of zich in die kringen begeven een inkijkje in hun leven.
Laurent
Een van die mensen is Laurent, die probeert zijn eigen kledingmerk internationaal aan de man te brengen. Verder houdt hij zich bezig met familie-erfgoed: zijn Amsterdamse appartement hangt vol oude schilderijen.
Jonkheer Thomas
De camera’s volgen ook Thomas, die opgroeide in Dordrecht, maar nu in een luxebuurt van Boekarest woont. Hij runt een onderneming die zich bezighoudt met medische innovatie. De jonkheer studeerde in Utrecht en was daar lid van het corps. Nu vermaakt hij zich in Roemenië, waar hij geniet van de veelzijdige natuur en graag een bezoek brengt aan het imposante landgoed van een bevriende graaf.
Wanneer is Bij de Jonge Adel: Van de Jacht tot het Bal op televisie te zien?
Bij de Jonge Adel: Van de Jacht tot het Bal is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 5.