De ‘coco de mer’ - letterlijk vertaald ‘zeekokosnoot’ - is de grootste kokosnoot ter wereld en groeit alleen op de Seychellen. Zouden de experts in deze slotaflevering veel geld overhebben voor de vrucht?
Ooit gehoord van de ‘coco de mer’? Deze vrucht - letterlijk vertaald ‘zeekokosnoot’ - krijgt extra aandacht in deze slotaflevering van
Van onschatbare waarde. De grootste kokosnoot ter wereld groeit alleen op de Seychellen, een eilandengroep in de Indische Oceaan. Hij kan wel dertig kilo zwaar worden en een doorsnee bereiken van een halve meter. De experts krijgen de kans zo’n coco de mer aan te schaffen. Klinkt als een uniek aanbod, maar is-ie het geld ook echt waard? Misschien hebben de kopers meer interesse voor een werk van de Haagse kunstschilder Willem Maris. Zijn schilderijen zijn doorgaans duizenden euro’s waard. Verder in het aanbod een Chinese vaas en twee muzikantenbeelden die de eigenaar al 25 jaar in de hal heeft staan. Heeft hij goud in handen?