Chantal Komt Werken in de bouw

30 maart 2019 15:21 | kijktips | Door Irma Tomas

© Nick van Ormondt
Chantal gaat als bouwvakker aan de slag en verschijnt voor dag en dauw in Heiloo om eigenhandig een dakraam te plaatsen. Ook trekt ze een dag op met volkszanger Rein Mercha, die optreedt op bingo's en in bruine kroegen.

Chantal Janzen maakt er geen geheim van: van klussen en knutselen heeft ze geen kaas gegeten. Toch gaat ze in de tweede aflevering van Chantal komt werken aan de slag in de bouw. Chantal dient om 7.00 uur 's morgens aan te treden in het Noord-Hollandse Heiloo waar ze direct aan de slag mag om eigenhandig een dakraam te plaatsen. Tot ieders verbazing blijkt ze handiger dan verwacht en is de klus al voor de eerste schaft geklaard.

Rein Mercha

Ook staat ze deze week volkszanger Rein Mercha bij. Hij trekt het land door om op te treden bij bingo's, happy hours en in kleine kroegen. Chantal reist een dag mee per camper die dienst doet als mobiele kleedkamer. Rein heeft maar één opdracht voor Chantal: overal waar ze komt, moet het dak eraf. Ook als het midden in de nacht is.