Dag & nacht

Georgina Verbaan klampt zich vast aan Guy Clemens in Dag & Nacht

NPO 1 - donderdag 16 april om 20:40

© AVROTORS
Patiënte Bella krijgt in de ziekenhuisserie Dag & Nacht haar ouders op bezoek. Bella's vader en moeder vinden het lastig om hun dochter, die op de psychiatrische afdeling ligt omdat ze zichzelf snijdt, onder ogen te komen.

Psycholoog Lasse (Guy Clemens) moet in Dag & Nacht wennen aan zijn nieuwe afdeling. Hij komt van de kindergeneeskunde en moet zich nu staande zien te houden op de psychiatrie, waar het er allemaal wat grimmiger aan toegaat. Zo heeft Lasse grote moeite de manische patiënt Linsie (Georgina Verbaan) van het lijf te houden.

Guy Clemens als Lasse

“Op de kinderafdeling vond Lasse het al lastig om nee te zeggen tegen de patiëntjes, maar kon hij ze in ieder geval wel fysiek aan”, vertelt Clemens. “Nu is dat een stuk lastiger, als een volwassen vrouw zich aan hem vastklampt.”

Richelle Plantinga als Bella

Een andere patiënt, Bella (Richelle Plantinga), krijgt haar ouders op bezoek. Zij ligt op de psychiatrische afdeling vanwege zelfmutilatie. Bella’s vader en moeder vinden het lastig om hun dochter onder ogen te komen.

Wanneer is Dag & Nacht op televisie te zien?

Deze aflevering van Dag & Nacht is op donderdag 16 april 2026 om 20:35 uur te zien op NPO 1.

Meer over