Na vier avontuurlijke afleveringen zit de reis van De Goudvis er bijna op. De Vlaamse presentator Dieter Coppens en zijn goede vriend Kevin Van Den Bosch hadden als missie om met hun zelfgebouwde bootje op de bonnefooi van Menen naar Lommel te varen.
Dieter Coppens en Kevin Van Den Bosch
Tijdens de tiendaagse tocht leerden ze veel gastvrije mensen kennen die hen graag een handje hielpen door ze eten of een slaapplaats aan te bieden. In Lommel wacht een aanzienlijk aantal van hun nieuwe vrienden de schippers van De Goudvis op.
Maar eerst wacht Dieter en Kevin nog een spannende uitdaging: de route leidt over het Albertkanaal, een snelvaartkanaal voor beroepsvaarders waar hun provisorische schuit eigenlijk niets te zoeken heeft. Ze bedenken een creatieve oplossing voor dit probleem.
Wanneer is De Goudvis op televisie te zien?
Deze aflevering van De Goudvis is op dinsdag 9 september 2025 om 20:20 uur te zien op NPO 3.