De Oranjezomer viel voor Hélène Hendriks voor een groot deel in het water. Wegens ernstige rugklachten moest ze de klus grotendeels aan zich voorbij laten gaan. Ze kon slechts de laatste paar weken presenteren, staand, omdat zitten niet ging.
Hélène Hendriks
Inmiddels is de herstelde presentatrice weer volop aan de slag. Sterker nog, de komende tijd mag ze zich ook als boegbeeld van grote showprogramma's bewijzen.
Ook wacht haar een drukke zomer: ze maakt tijdens het WK Voetbal deel uit van het Vandaag Inside-team dat vanaf Curaçao de gebeurtenissen op de voet volgt.
De Oranjewinter
Maar voor het zover is eerst De Oranjewinter. Hierin bespreekt Hélène de laatste ontwikkelingen op het gebied van nieuws, sport en entertainment met een tafel vol wisselende én vaste gasten.
Wanneer is De Oranjewinter op televisie te zien?
De Oranjewinter is vanaf maandag 29 december 2025 weer iedere werkdag om 21:40 uur te zien op SBS6.