De reünie

Herman van der Zandt neemt Richard Groenendijk mee naar zijn oude werkplek in De Reünie

NPO 1 - woensdag 23 april om 21:35

© KRO-NCRV
Presentator Herman van der Zandt fietst in een nieuwe aflevering van De Reünie met Richard Groenendijk door Rotterdam, van zijn vroegere woonplek naar het Heerenhuys. Daar werkte de cabaretier ooit en hij wil de collega's van destijds graag opnieuw ontmoeten.

Richard Groenendijk had in Rotterdam een bijbaantje in de horeca en ziet de collega's van destijds terug in De Reünie. Het waren veelal twintigers die de eerste stappen richting een volwassen leven zetten.

Richard Groenendijk in De Reünie

Groenendijk vertelt over de klik die hij had met het personeel van Het Heerenhuys en wat dat voor hem in die tijd betekende als jong-volwassene die opgroeide op Goeree-Overflakkee. Een van de gespreksonderwerpen die presentator Herman van der Zandt aansnijdt, is de gewapende overval op het restaurant.

Een ander thema is de relatie van voormalig collega Naomi die destijds de bedrijfsleider was. Ze is nog steeds samen met haar vriend uit die tijd. Hij heeft de ziekte van Huntington, die een grote invloed heeft op hun levens. Toch blijven ze positief.

Wanneer is De Reünie te zien op tv?

Deze aflevering van De Reünie is op woensdag 23 april om 21:30 uur te zien op NPO1.

Meer over