Het lastigste moment voor de chauffeurs is niet het manoeuvreren met een caravan achter de auto, ook al levert dat de nodige problemen op. Toch maakt het zware gesprek met de ouders van Shana Leurs veel meer indruk. Hun 22-jarige dochter werd vijf jaar geleden op de fiets aangereden in de Amsterdamse wijk Osdorp en overleed.
Sahana Leurs
Shana was op weg naar huis na een werkdag bij een kledingwinkel. De automobilist die haar met zijn Volkswagen Golf schepte, reed 100 kilometer per uur, terwijl de maximumsnelheid slechts de helft bedroeg. De chauffeur kreeg zes maanden cel en twee jaar rijontzegging.
Beseffen de kandidaten door het tragische verhaal van de ouders dat rijden op de openbare weg verantwoordelijkheid met zich meebrengt en volle concentratie vereist?
Wanneer is De Slechtste Chauffeur van Nederland op televisie te zien?
Deze aflevering van De Slechtste Chauffeur van Nederland is op woensdag 15 april 2026 om 20:30 uur te zien op RTL 5.