De slimste mens

Rob Jetten maakt zijn langverwachte uitstapje naar De Slimste Mens

NPO 1 - donderdag 11 september om 21:20

© KRO-NCRV
Een voormalig vicepremier op de uitdagerstoel van De Slimste Mens. Rob Jetten is partijleider van D66 en was enkele jaren minister voor Klimaat en Energie. Nu bezet hij een zetel in de Tweede Kamer, maar zit ook op de uitdagerstoel.

Politicus Rob Jetten studeerde bestuurskunde aan de universiteit van Nijmegen. In 2017 kwam hij in de Tweede Kamer voor D66 en hij schopte het tot minister. Hij was zelfs korte tijd vicepremier. Nu bezet hij die andere felbegeerde zetel, die van de uitdager in De Slimste Mens.

Rob Jetten

In zijn jeugd was Jetten een begenadigd hardloper. Hij werd ooit tweede op het Nederlands kampioenschap op de 400 meter sprint. Nog steeds rent de politicus fanatiek, vaak twee of drie keer per week.

Zijn verloofde is nog sportiever. Jetten heeft een relatie met de Argentijnse profhockeyer Nicolás Keenan. Die speelt voor de Nederlandse vereniging Klein Zwitserland. Daarnaast zit hij in de Argentijnse nationale hockeyselectie en speelde hij tweemaal op de Olympische Spelen.

Wanneer is De Slimste Mens op televisie te zien?

De Slimste Mens met Rob Jetten is op donderdag 11 september 2025 om 21:25 uur te zien op NPO 1.

Meer over