Dit was het nieuws

Harm Edens verwelkomt de uitgesproken Chaira Koops in Dit Was het Nieuws

NPO 1 - donderdag 19 maart om 20:40

© AVROTROS
Chaira Koops is te gast bij het uitgesproken, satirische nieuwsprogramma Dit Was het Nieuws. Bijzonder, omdat ze vroeger door haar zussen Zwitserland werd genoemd. 'Ik was destijds een meisje zonder mening', vertelt ze in Broadcast Magazine.

Naast de vertrouwde drie-eenheid van presentator Harm Edens en teamcaptains Peter Pannekoek en Jan Jaap van der Wal schuiven er wekelijks gasten aan bij Dit Was het Nieuws. Een van hen is Chaira Koops.

Chaira Koops

De programmamaakster was lange tijd ‘een meisje zonder mening’, vertelt ze in Broadcast Magazine. “Mijn zussen noemden me gekscherend Zwitserland. Maar door de jaren heen is dat veranderd en ben ik socialer en meer uitgesproken geworden.”

Dat moest ook wel, volgens Koops. Ze liep stage bij RTL Boulevard en daar kwam ze erachter dat je als 'stille muis' vertrapt wordt. “Je moet je mond leren opentrekken en voor jezelf opkomen.” Uitgesproken meningen worden bij het satirische nieuwsprogramma Dit Was het Nieuws gewaardeerd, dus ze is hier prima op haar plek.

Wanneer is Dit Was het Nieuws op televisie te zien?

Deze aflevering van Dit Was het Nieuws is op donderdag 19 maart 2026 om 20:40 uur te zien op NPO 1.

Meer over