Een buitengewoon gesprek

Rob Jetten, Mirjam Bikker en Frans Timmermans worden ondervraagd in Een Buitengewoon Gesprek

NPO 1 - dinsdag 14 oktober om 20:35

© EO
In deze tweede aflevering van Een Buitengewoon Gesprek laten Rob Jetten (D66), Mirjam Bikker (ChrtistenUnie) en Frans Timmermans (GroenLinks-PvdA) zich interviewen door mensen met autisme.

De 32 journalisten met autisme hopen een buitengewoon gesprek te voeren met de politiek leiders van de ChristenUnie (Mirjam Bikker), D66 (Rob Jetten) en GroenLinks-PvdA (Frans Timmermans).

Een Buitengewoon Gesprek

Een Buitengewoon Gesprek is gebaseerd op het Franse The A talks. Het doel is om ongefilterde, oprechte gesprekken vast te leggen, waarin de aandacht gelijkmatig verdeeld is over de gast en de mensen met een autismespectrumstoornis (ASS).

Eerdere gast Jandino Asporaat was onder de indruk. “Wat bij journalisten met autisme gebeurt is dat ze elke vraag op zichzelf betrekken. Daardoor werd het een enorm puur gesprek, ik was er erg door geraakt. Ze waren zo open, eerlijk en kwetsbaar, dat het voor mij onmogelijk was om niet precies hetzelfde terug te geven.”

Wanneer is Een Buitengewoon Gesprek te zien op tv?

Deze aflevering van Een Buitengewoon Gesprek is te zien op dinsdag 14 oktober 2025 om 20:35 uur op NPO1.

Meer over