Een huis vol emigreert

De familie Verleg krijgt een flinke tegenslag te verwerken in Een Huis Vol Emigreert

NPO 1 - vrijdag 9 mei om 21:25

© KRO-NCRV
De Verlegjes zijn in deze aflevering van Een Huis Vol Emigreert uitzinnig van vreugde, want Pim is terug. De vrolijke stemming krijgt een domper als blijkt dat het huis dat ze hebben gekocht zo lek is als een mandje. Dat euvel moet natuurlijk snel worden verholpen.

De familie Verleg kan de slingers ophangen, want na wekenlange afwezigheid is Pim eindelijk terug. Nu het leven van dit gezin zich officieel gaat afspelen in Spanje, moet er een brievenbus komen; dan kunnen familie en vrienden uit Nederland hun een kaartje of pakketje sturen.

Familie Verleg

Naast alle vreugde is er ook wat mineur, want het huis van de Verlegjes blijkt de nodige mankementen te vertonen; het is zo lek als een mandje! Hebben ze hun zuurverdiende geld uitgegeven aan de welbekende kat in de zak? Belangrijk is in elk geval dat dit euvel zo snel mogelijk wordt verholpen.

De familie Kraan

In Luxemburg kampt de familie Kraan met andere problemen, want het gaat niet goed met Ivan. Hij klaagt over pijn aan zijn been: nader onderzoek wijst uit dat hij een infectie heeft opgelopen.

Wanneer is Een Huis Vol Emigreert op televisie te zien?

Deze aflevering van Een Huis Vol Emigreert is op vrijdag 9 mei 2025 om 21:25 uur te zien op NPO 1.

Meer over