Geen Boekenweek compleet zonder Eus' Boekenclub.
Eus' Boekenclub
Schrijver en presentator Özcan Akyol start elke uitzending met een korte overpeinzing bij een minibieb, zo'n boekenkastje buiten waar mensen gratis boeken kunnen halen.
Andere vaste ingrediënten zijn het gedicht van een minuut, de taalapotheek met een deskundige op het gebied van taal, een onbekende schrijver die voordraagt uit eigen werk en natuurlijk de naamgever van het programma: de boekenclub.
Splinter Chabot
In de eerste aflevering komt Splinter Chabot. Twee weken geleden kwam zijn boek Twee Prinsen uit. Het gaat over Richard die zijn streng gereformeerde ouders ontvlucht en naar Rome reist. Nieuwslezer Roelof Hemmen en de 20-jarige online talkshowhost Hannah Hentenaar geven hun mening en stellen Splinter vragen.
Wanneer is Eus' Boekenclub op televisie te zien?
De eerste aflevering van Eus' Boekenclub is op maandag 16 maart 2026 om 22:40 uur te zien op NPO 2.