Expeditie Robinson

De deelnemers van Expeditie Robinson pakken de draad weer op na het vertrek van Churandy Martina

RTL 4 - zondag 14 december om 20:01

© RTL
De overgebleven expeditieleden kampen in deze aflevering van Expeditie Robinson met veel heimwee, maar het winnen van een adembenemende immuniteitsproef kan dat verzachten. De prijs is namelijk een boodschap van het thuisfront. De emoties lopen hoog op.

De overgebleven kandidaten in Expeditie Robinson - en dat zijn Amije Roos, Mátyás Bittenbinder, Nordin Blessing, Lies Zhara, Camiel Kesbeke en Tobias Camman - zijn inmiddels toe aan de dertigste dag en de isolatie begint er flink in te hakken. De heimwee is groter dan ooit, maar voor de winnaar van een adembenemende immuniteitsproef is die enigszins te verzachten. De prijs is namelijk een boodschap van het thuisfront.

Roelof Hemmen

Dat het allemaal wat lastiger begint te worden is te merken aan de expeditieleden, die zich onverwachts beginnen te gedragen. Roelof Hemmen was dit seizoen met zijn 62 jaar de oudste deelnemer.

Hij werd geëlimineerd op dag 18, maar kijkt gelukkig met veel plezier terug op het avontuur. "Het was echt geweldig. Het leven op een onbewoond eiland, zorgen voor eten, vuur en elkaar. Ik vond het waanzinnig", vertelde hij aan het Brabants Dagblad.

Wanneer is Expeditie Robinson op televisie te zien?

Deze aflevering van Expeditie Robinson zie je op zondag 14 december 2025 om 20:05 uur op RTL 4.

Meer over