De Guardians of the Galaxy worden ingehuurd door een ruimteras om een monster te vernietigen. Dat heeft het voorzien op hun waardevolle batterijen. Peter Quill (Chris Pratt), Gamora (Zoe Zaldana), Drax (Dave Bautista), Rocket (Bradley Cooper) en Baby Groot (Vin Diesel) verslaan het monster.
Guardians of the Galaxy Vol. 2
Klus geklaard, toch? Nee, het gaat in Guardians of the Galaxy Vol. 2 alsnog mis. Rocket steelt een paar batterijen en nu worden ze zelf aangevallen door het volk waar ze net voor hebben gewerkt.
De Guardians storten neer op een onbekende planeet. Daar ontmoeten ze Ego (Kurt Russel), die beweert de vader van Quill te zijn. Ego nodigt Quill uit voor een bezoek. Hij gaat met Gamora en Drax mee terwijl de rest achterblijft om hun ruimtevaartuig te repareren. Ondertussen zijn de Guardians nog niet veilig, er wordt nog steeds naar ze gezocht.
Ego
Toen regisseur James Gunn het script voor Guardians of the Galaxy Vol. 2 aan het schrijven was en het idee voorstelde Ego erin te verwerken, vertelde Marvel hem dat ze niet de rechten op het personage hadden.
Omdat de rechten behoorden aan 20th Century Fox, moest hij aan hen vragen of hij het personage mocht gebruiken. Gelukkig stemde Fox ermee in om Ego in de Marvel-film te laten opdraven.
Wanneer is Guardians of the Galaxy Vol. 2 op televisie te zien?
Guardians of the Galaxy Vol. 2 is op dinsdag 20 mei 2025 om 20:25 uur te zien op Veronica.