Het MAX Orkest

Dit is waarom Maurice Luttikhuis opeens geen jurylid meer is in Het MAX Orkest

NPO 1 - zondag 31 augustus om 20:25

© Roy Beusker
Het orkest is in deze aflevering van Het MAX Orkest compleet. Voor het eerst komen alle 23 leden samen om te repeteren. Maurice Luttikhuis is geen jurylid meer: als dirigent stoomt hij het ensemble klaar voor het slotconcert op 14 september.

Maurice Luttikhuis krijgt een nieuwe functie in Het MAX Orkest. Was hij in de voorgaande afleveringen nog jurylid, nu het 23-koppige ensemble compleet is, moet de dirigent het orkest klaarstomen voor het slotconcert op 14 september.

Bert Noordam

Voor het eerst komen de leden samen voor een repetitie met het hele gezelschap. Dat is even wennen, ook voor doorgewinterde muzikanten als saxofonist Bert Noordam.

Hij genoot zijn muziekopleiding aan het Stedelijk Conservatorium te Arnhem. Na zijn studie werd hij klarinettist en pianist bij het Orkest van de Koninklijke Luchtmacht. Daarnaast gaf hij muziekles op scholen en musiceerde hij in musicals als Ja Zuster, Nee Zuster. Tegenwoordig geeft hij leiding aan de blazersensembles van muziekvereniging Heelsums Harmonie.

Wanneer is Het MAX Orkest op televisie te zien?

Deze aflevering van Het MAX Orkest zie je op zondag 31 augustus 2025 om 20:25 uur bij MAX op NPO 1.

Meer over