Het waren twee fantastische dagen

Glennis Grace, Bram Moszkowicz en Lale Gül doen mee aan Het Waren 2 Fantastische Dagen

SBS 6 - zondag 13 juli om 19:59

© Talpa
Glennis Grace, Bram Moszkowicz en Lale Gül verblijven twee dagen in de interactieve villa van Het Waren 2 Fantastische Dagen. Deze verrast hen met persoonlijke video’s, dierbare voorwerpen en indringende vragen. Het huis daagt hen uit om kwetsbaar te zijn.

Glennis Grace, Bram Moszkowicz en Lale Gül trekken zich twee dagen terug in een interactieve villa, die als vierde hoofdrolspeler hun verblijf vormgeeft. Het huis confronteert de gasten met persoonlijke video’s, dierbare voorwerpen en indringende vragen. Alles is erop gericht hen aan te moedigen zich kwetsbaar op te stellen.

Het Waren 2 Fantastische Dagen

Lale Gül, bekend van haar bestsellers over haar streng religieuze opvoeding, doet dat al vaker. In De Groene Amsterdammer vertelde de Turks-Nederlandse schrijfster openhartig over haar therapie: “Door mijn opvoeding zit het heel erg in mijn systeem dat ik denk dat ik met mijn negatieve emoties de ander belast. Daardoor heb ik ook weinig vermogen me te binden. Ik houd partners steevast buiten mijn emotionele leefwereld.”

Wanneer is Het Waren 2 Fantastische Dagen te zien op tv?

Het Waren 2 Fantastische Dagen is op 13 juli 2025 om 20:00 uur te zien bij SBS6.

Meer over