Holland's got talent

Wat hebben de deelnemers van Holland's Got Talent nu weer in petto?

RTL 4 - vrijdag 10 oktober om 20:11

© RTL
Juryleden Marc-Marie Huijbregts, Chantal Janzen, Soundos El Ahmadi en Dan Karaty zitten weer klaar voor de nieuwe deelnemers die hun talenten laten zien in Holland's Got Talent. Welke verrassingen hebben de acts deze aflevering?

Het Got Talent-format is in zo'n zeventig landen een grote televisiehit.

Simon Cowell

Het werd bedacht door de Brit Simon Cowell, eigenaar van een groot platenlabel. Hij gaf onder andere de liedjes uit van artiesten die bekend werden via The X Factor en American Idol en werd ook jurylid in deze talentenshows. Het viel hem op dat de talentenjachten vaak alleen voor zangers of dansers waren. Waarom niet ook voor acrobaten, hondentrainers, cabaretiers, etcetera?, vroeg hij.

In 2006 werd de eerste America's Got Talent uitgezonden. Het format werd aan diverse landen verkocht. Twee jaar later volgde de Nederlandse versie op televisie. Het vermogen van Cowell wordt geschat op zo'n 450 miljoen euro. Te bedenken dat hij ooit begon in de postkamer van een platenmaatschappij.

Wanneer is Holland's Got Talent op televisie te zien?

Holland's Got Talent zie je iedere vrijdag om 20:05 uur op RTL 4.

Meer over