Johnny de Mol en muziek zijn onlosmakelijk verbonden. Als zoon van zangeres Willeke Alberti ging hij als kind al mee naar concerten. Op zijn zesde speelde hij al piano en sloeg hij hartstochtelijk op het drumstel. Een paar jaar later ontdekte de presentator de gitaar. Op zijn dertiende begon hij de rockband Plain Habit.
Johnny de Mol
Later werd De Mol deejay bij TMF en presenteerde hij muziekprogramma's als The Tribute: Battle of the Bands, en de Top 4000 Muziekquiz. Bovendien is hij getrouwd met Anouk van Schie, voormalig zangeres van meidenband Kus.
Hun kinderen zijn al net zo muzikaal. De een speelt gitaar, de ander zit op musicalles. Logisch dat I've Got the Music in Me Johnny als gegoten zit.
Rolf Sanchez en André Hazes
In deze aflevering test hij de muziekkennis van André Hazes en Rolf Sanchez.
Wanneer is I've Got the Music in Me op televisie te zien?
Deze aflevering van I've Got the Music in Me is op zaterdag 28 maart 2026 om 20:00 uur te zien op SBS 6.