Er zijn van die geplande emigratieplannen in Ik Vertrek waarbij de argeloze kijker al meteen bedenkingen heeft. Deze herhaling uit begin 2018 is er daar een van.
Sibel en Michel uit Ik Vertrek
Paardenfluisteraar Sibel en ICT'er Michiel willen emigreren naar de Franse streek Lot-et-Garonne om daar een vervallen boerderij te verbouwen tot een pand dat geschikt is om er trainingen en workshops te geven. Daarnaast willen ze met hun verhuizing de stress, drukte en prestatiedwang in Nederland achterlaten.
Tot zover niets bijzonders, ware het niet dat de twee exen zijn en dat de huidige partner van Sibel in Nederland achterblijft. Het onthaasten nemen de twee wel erg letterlijk, want na een jaar is er nog steeds weinig klaar. De spanningen lopen op en waarom waren ze ook alweer elkaars ex?
Wanneer is Ik Vertrek op televisie te zien?
Deze herhaling van Ik Vertrek is op dinsdag 5 augustus 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.