Jelies & Gnodde: Grote gezinnen emigreren

Aida Jelies viert haar achttiende verjaardag groots in Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren

SBS 6 - maandag 16 maart om 20:30

© Talpa
Het is feest op de boerderij in Spanje, waar Aida Jelies haar achttiende verjaardag viert. Vijftig gasten zijn bij deze speciale gelegenheid aanwezig. Vader Johan bouwt zelf een grote feesttent op en zorgt voor het eten, zoals te zien is in Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren.

In deze feestelijke aflevering van Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren viert het gezin Jelies de achttiende verjaardag van dochter Aida. Er staat een grote tent op het landgoed van hun boerderij in Spanje. Voor de jeugd is er een kampvuur. Vader Johan bakt eten voor de gasten.

Aida Jelies

Moeder Janneke is erg trots op waar haar dochter nu is in haar leven. “Het was niet altijd makkelijk voor Aida, maar we kunnen zeggen dat ze echt haar plek heeft gevonden”, vertelde ze op haar sociale media. “Ze werkt in een restaurant, waar ze het ontzettend naar haar zin heeft.”

Volgens de moeder was haar dochter altijd een ondernemend kind. “Stilzitten? Dat zat er niet in. En dat is nog steeds zo: ze is een harde werker met bijna altijd een lach op haar gezicht.”

Wanneer is Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren op televisie te zien?

Deze aflevering van Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren is op maandag 16 maart 2026 om 20:30 uur te zien op SBS 6.

Meer over