Kerstappels

NPO 3 zendt ook in 2025 de Oogappels-film Kerstappels uit

NPO 3 - donderdag 25 december om 21:35

© ITV Studios Netherlands/BNNVARA
Mislukte kerstdiners, uit de hand gelopen kerstborrels en veel irritaties: in Kerstappels, de kerstfilm van de serie Oogappels, hebben de families moeite om de kerstsfeer vast te houden.

In deze kerstfilm van de BNNVARA-serie Oogappels vieren de families, je raad het nooit, Kerst. Dat verloopt niet allemaal volgens plan.

Kerstappels

Erik (Ramsey Nasr) en Chris (Thor Braun) zitten in Kerstappels niet echt op de feestdagen te wachten. Ze zouden het liever een jaartje overslaan. Ook bij Fabie (Bracha van Doesburgh) zit de kerstsfeer er na een grote teleurstelling nog niet echt in.

Bij Carola (Eva van der Gucht) en Marcel (Mike Libanon) krijgt het kerstdiner een schokkende wending. Om alle drama af te maken, is de sfeer bij Tim (Jeroen Spitzenberger) en Dina (Sam Ghilane) ook behoorlijk gespannen. De kerstborrel bij het werk van Tim is namelijk uit de hand gelopen.

Het is dus niet meteen de gezelligste tijd van het jaar bij alle families. Weten ze zich over alle irritaties en spanningen heen te zetten of loopt het uit de hand? Het zal in ieder geval voor de meeste kijkers, net als bij de serie, een feest der herkenning zijn.

Oogappels

Deze film was een leuke bonus die aan het einde van seizoen 4 aan de serie Oogappels toegevoegd is.

De serie is 17 december na 7 seizoen ten einde gekomen. Kerstappels is niet de enige film rondom de personages uit de serie: in 2024 brachten ze de film Goudappels uit

Door de herkenbare verhaallijnen, licht bijtende humor en goede cast hebben veel fans lang genoten van de serie.

Wanneer is Kerstappels op televisie te zien?

Kerstappels zie je op donderdag 25 december 2025 om 21:35 uur op NPO 3.

Meer over