
De Moeke Spijkstra Wielerclub uit het Gooische Blaricum heeft enkele bijzondere ereleden. Olympisch schaatskampioen Marianne Timmer geeft regelmatig trainingen en collega Jochem Uytdehaage rijdt soms een wielerrondje mee.
De Moeke Spijkstra Wielerclub
Voorzitter Eduard Schaepman in De Gooi- en Eemlander: "Dat wij na onze fietsritten weleens een bubbeltje nemen, is voor de tv-makers natuurlijk een prettige bijkomstigheid. Maar bovenal is deze serie een mooie erkenning voor onze unieke club."
Koers van der Kameraden
Daarnaast is er in de aflevering van Koers van de Kameraden ook aandacht voor de Norbikers, een groep wielervrienden uit het Limburgse Noorbeek met een eigen tenue. Wekelijks maken ze een tocht op de racefiets. Ook de Eritrappers komen aan bod, een groep wielerfanatici met wortels in Eritrea.
Wanneer is Koers van der Kameraden op televisie te zien?
Koers van der Kameraden is op vrijdag 16 mei 2025 om 22:15 uur te zien op NPO 1.